III edycja "Akademii Sprzedaży Tomasza Zielińskiego"

1435.00 zł

Od września rusza III edycja  "Akademii Sprzedaży Tomasza Zielińskiego"

w dwóch poprzednich edycjach wzięło udział 367 osób !!!

7 miast - Warszawa - Wrocław Katowice - Poznań - Kalisz - Gdańsk - Kielce

W każdym z miast jest przewidziana pula tylko 35 miejsc !!! Decyduje kolejność wpłat.

Zjazdy będą odbywały się raz w miesiącu w dni powszednie w godzinach (16:00 - 20:00).

Od września do grudnia odbędą się pierwsze cztery zjazdy. Nie będzie możliwości dojścia do projektu w trakcie jego trwania. To proces, zbyt wiele się dzieje, podczas każdych zajęć aby dołączać w trakcie.

Jak zagwarantować sobie miejsce - wystarczy, że dziś zainwestujesz w wpisowe 247 zł.

Następne cztery wpłaty uiścisz miesięcznie - dokładne terminy poniżej: I zjazd - Wrzesień 297 zł brutto - wpłata maks. do 20 lipca 2017 II zjazd - Październik 297 zł brutto - wpłata maks. do 20 sierpnia 2017 III zjazd - Listopad 297 zł brutto - wpłata maks. do 20 września 2017 IV zjazd - Grudzień 297 zł brutto - wpłata maks. do 10 października 2017

Jeżeli zdecydujesz się wpłacić jednorazowo kwotę o której mowa wyżej czyli (wpisowe + 4 zjazdy = 1435 zł brutto)

otrzymasz ode mnie bonus w postaci indywidualnej rozmowy telefonicznej po każdym zjeździe 4 zjazdy = 4 rozmowy - gdzie odpowiem na wszystkie Twoje dodatkowe pytania (każda z rozmów do 30 min.)

Czyli dodatkowe 120 minut konsultacji na temat Twojej sprzedaży !!!

Jeżeli wybierasz formę wpłat w transzach i zapisujesz się po terminie wpłat którejś z transz, należy wpłacić wpisowe plus transze których terminy minęły. Przykład zapisuje się 22 lipca sprawdzam, że termin lipcowy minął więc przy zapisaniu wpłacam wpisowe 247 plus pierwszą transzę 297 zł której termin w tym przypadku upłynął. Dlatego proszę przy zapisaniu sprawdzić czy nie minęły terminy poszczególnych transz.

Pozostaje tylko decyzja, którą opcję wybierasz - wpłaty miesięczne / czy jednorazowo i zgarniasz bonus.

Krótki opis tego co się będzie działo

I zjazd - na którym dokładnie wprowadzę cię do mojej metody tak abyś w pełni ją zrozumiał i zaraz po pierwszym zjeździe, zaczął stosować.

II zjazd - podczas którego będziesz ćwiczył i nauczysz się właściwie prowadzić klienta podczas rozmowy sprzedażowej, dowiesz się jak docierać do prawdziwych motywów zakupu, który jest niezbędny do finalizacji. Klient odkryje przed Tobą swoje obawy, oczekiwania, i to co najważniejsze ale o tym już na miejscu.

III zjazd - podczas tego zjazdu nauczysz się słuchać, robić klientowi bezpieczną przestrzeń w której, to on sam zaczyna sobie sprzedawać, bez żadnych sztuczek i manipulacji, po prostu nauczysz się zadawać takie pytania po których to klient dokładnie opisze ci, jak mu sprzedać - to cały klucz bez zgadywania, domyślania się po prostu dostaniesz gotową mapę co masz zrobić aby skutecznie dokonać finalizacji.

IV zjazd - podczas tego zjazdu nauczysz się radzić sobie z każdą obiekcją oraz niezwykle skutecznie finalizować.

Olbrzymią wartością dodaną, będzie cotygodniowe wsparcie w postaci zadań, ćwiczeń, wskazówek, które pozwolą Ci jeszcze lepiej przyswoić otrzymaną podczas zjazdu wiedzę - jesteś gotowy/a !!!

Wspólnie stworzymy wyjątkowe środowisko  w którym doświadczysz pierwszych sprzedaży, w którym poznasz ludzi myślących podobnie jak TY, będziesz wymieniał się doświadczeniami, uwagami, chwalił sukcesami to środowisko będzie Cię wspierało, dopingowało, pomagało, kopało Cię w tyłek i pomagało wstać po każdym upadku, a będzie ich wiele,dlatego, że będzie ćwiczył/a, ćwiczył/a i ćwiczył/a.

Nie będzie łatwo, ale jeżeli wytrzymasz, gwarantuje Ci rezultat, który przerośnie Twoje oczekiwania.

Rezerwacja miejsca, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Tylko 35 miejsc w każdym mieście. Zainwestuj 247 zł i zagwarantuj sobie miejscu już dziś !!!

Wpłaty na: Szkolenia Tomasz Zieliński

Nr konta - BZW BK 24 1090 2662 0000 0001 3382 7456

W tytule: Akademia / miasto w którym wykupujesz miejsce / adres e-mail (na który otrzymasz niezbędne informacje) dodatkowe pytania na: t.zielinski@jaksprzedawacwiecej.pl

Widzimy się na miejscu - T.Z.
Poznaj opinie innych.


Szkolenia Tomasz Zieliński

tel.: 533883443

e-mail: kontakt@jaksprzedawacwiecej.pl

Adres

ul. Gajowa 99/31
Bydgoszcz 85-717


NIP 6721193618
REGON 331283332

Nr konta - Idea Bank
24 1090 2662 0000 0001 3382 7456

Formularz kontaktowy: